Sportovní dámská souprava na jogging

Sportovní dámská souprava na jogging

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Jogging, neboli běh pro zdraví si ženy velmi oblíbily. Nejen, že běháním zhubneme nějaké to kilo navíc, ale budeme cítit o mnoho lépe. Ovšem jogging nemůžeme provozovat jen tak v ledajakém oblečení. Těsné jeasny či špatná obuv je naprosto nevhodná. Ideální a doporučovaný oděv je souprava na jogging z příjemného materiálu.

Heboučká dámská souprava na jogging se skládá z kalhot a bundičky. Kalhoty, připomínající tepláky, mají v pase širší gumu a šňůrky na stáhnutí. Budete se také cítit příjemněji a bezpečněji a vyhnete se tak nepříjemnému faux-pas padajících kalhot. Nohavice jsou širokého rovného střihu, který vám umožní pohodlné pohybování.

Bundička na jogging je kratšího střihu do pasu. Souprava tak působí sportovním, ale zároveň i moderním dojmem. Zapínání bundičky je pomocí zipu. Pro praktičnost u bundy naleznete i malé kapsy. V méně teplém období je vhodné zvolit delší triko, které vám zakryje vaše bříško.


Souprava na jogging KA136, 890 Kč


Souprava na jogging KA133, 890 Kč


Souprava na jogging KA132, 890 Kč


Souprava na jogging KA134, 890 Kč

zdroj:http://www.in-obleceni.cz/

Sponzorované odkazyŠtítky: Souprava na jogging, dámská souprava na jogging, jogging, dámská souprava, kalhoty na jogging