Podpatky vysoké 10 cm? Žádný problém, máme Guess Gladiator

Podpatky vysoké 10 cm? Žádný problém, máme Guess Gladiator

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Co se Vám vybaví pod pojmem Guess? Že by drahý luxus. Ano, to bude to správné spojení. Luxus, který si ale může dopřát každá z nás. Guess Gladiator jsou špičkou mezi svými „kamarády“. Vysoké podpatky udělají dámu z velkým D každou ženu na světě.

Proč vysoké podpatky? Protože podpatky, jak je již známo, opticky prodlužují nohy a Vy si budete moc zase obléct Vaši oblíbenou sukni nebo těsné kraťásky. Podpatky také dělají z „obyčejné“ paní, vysoce elegantní dámu, která ví, co se nosí letošní léto, a ráda se ukazuje.

Boty jsou nespoutané, dominantní, zářící. Už název Gladiator nám napovídá, že nejde jen o pouho pouhé boty na vysokém podpatku, ale o obuv, která má šmrnc a šťávu. Pryč se zimní výbavou a bot se všitým kožíškem. Léto vyžaduje letní botky, ve kterých se budete cítit skvěle. Boty musejí větrat, tedy být otevřené. Guess Gladiator jsou tak sexy a svůdné, že se Vám z nich v mžiku zatočí hlava. Tento gladiatorský styl má vršek bot potažený lesklou kůží, dramaticky jehlový podpatek a nastavitelnou sponu pro Vaše pohodlí. Nezbývá je dodat – dokonalost sama.

Ráda tančíte? Pokud ano, tak tyhle botky značky Guess z vás udělají hvězdu parketu. Všechna pozornost na ně bude obrácena a Vy se tak můžete promenádovat, kde se Vám zachce. Vždy budete zářící hvězdou. Jestli Vám nevyhovuje hnědá barva, můžete si vybrat ze škály dalších. Například černých jako uhel nebo zlatých. Zlaté vypadají opravdu bezvadně v kombinaci černých večerních šatů nebo v kombinaci s přiléhavou sukní různých délek.

Na této adrese najdete seznam prodejen Guess v Praze.

zdroj: http://gotsole.wordpress.com/…-gladiators/, http://www.amazon.com/…/B001E0EBSW/

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské boty, Guess Gladiator, Podpatky