Diesel 2009 - odvážný a přitažlivý / Džíny z podzimní kolekce!

Diesel 2009 - odvážný a přitažlivý / Džíny z podzimní kolekce!

Kategorie: Džíny, Jeans, Rifle

Sponzorované odkazy

Diesel je dnes známou módní značkou a nyní již uvádí novou kolekci podzim/zima 2009, kde se zaměříme na džíny. Roční období podzimu nás přivítá tmavšími barvami a v džínách to bude hlavně modrá, šedá a černá.

Muž byl první, kdo džíny vůbec oblékl, a tak se dnes hranice oblékání posouvá do kombinace elegantního a sportovního stylu. Jednoduché rovné džíny už nejsou v módě. Mnohem zajímavějším a velmi oblíbeným se stal otrhaný či opraný styl, který dává kalhotům šmrnc.

Uvolněný střih a snížený pas poskytuje komfort pohodlí, ale Diesel nyní přišel s další novinkou, a to jsou džíny střihu lacláčů, které naopak břicho zakrývají. Dalším prvkem jsou ohrnuté nohavice a praktické kapsy na zip. Pro ozdobný prvek se hodí kůže jako vzor luxusu, a tak jsou kůží a nýty vyzdobené zadní či přední kapsy.

Diesel přenesl pánský styl tak trochu do střihu dámských kalhot ve stylu kovbojky. Třičtvrteční kalhoty jsou tak volnější, ve spodní části zaoblené či ohrnuté a na kapsách jsou neobvykle umístěné knoflíky. Dalším módním stylem, který byl oblíbený již v minulém roce, je úzký střih kalhot, který podtrhuje ženskost a štíhlost. Samozřejmě i tady vidíme opraný či dokonce otrhaný vzhled.

zdroj: http://diesel.com

Sponzorované odkazyŠtítky: Diesel Fall Winter 2009, Diesel, jeany, kalhoty, džíny Diesel, jeansy